Zabiegi Cennik

WYSZUKIWARKA ZABIEGÓW

Wybierz przynajmniej jedną kategorię,
a następnie kliknij szukaj

Wyszukaj po słowie kluczowym

Kupon na pierwszy zabieg:

20zł

Odbierz kupon

Zabiegi
na twarz
Zabiegi
na ciało
Masaże i spa Rytuały Japońskie Dla mężczyzn Kwasy Trwała
depilacja
Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna
estetyczna
Pakiety
zabiegowe
Zabiegi na twarz Zabiegi na ciało Masaże & SPA Rytuały japońskie Zabiegi dla mężczyzn Kwasy Trwała depilacja Pielęgnacja dłoni i stóp Fizjoterapia Trychologia Medycyna estetyczna

Yasumi

Sieć gabinetów profesjonalnej pielęgnacji twarzy i ciała YASUMI powstała z myślą o osobach, które cenią piękny wygląd i dobre samopoczucie. W języku japońskim „yasumi” oznacza relaks, wakacje i właśnie dlatego w sieci YASUMI szereg oferowanych zabiegów ma charakter rytuałów, podczas których kosmetolodzy i fizjoterapeuci skutecznie dbają o ciało, stan ducha i ukojenie zmysłów.

Zabiegi wykonywane są z należytym pietyzmem, wyciszeniem i oprawą muzyczno–aromatyczną. Wykwalifikowany personel wspierany przez najnowsze technologie dobiera indywidualny program pielęgnacji. Wszystkie zabiegi wykonywane są w oparciu o najwyższej jakości preparaty YASUMI produkowane w czołowych francuskich i hiszpańskich laboratoriach.

Każdy gabinet YASUMI oferuje szeroki wachlarz zabiegów pielęgnacyjnych twarzy – oczyszczających, nawilżających, złuszczających, liftingujących i przeciwzmarszczkowych, pielęgnujących i modelujących sylwetkę, a także relaksacyjnych.

Personel

Paulina Wałachowska

Kosmetyczka

Aleksandra Chudy – Manager
Aleksandra Chudy

Manager

Ania Konieczny – Manager
Ania Konieczny

Manager

Marta Bzdęga – Kosmetolog
Marta Bzdęga

Kosmetolog

Daria Rogocz – Kosmetyczka, Manicurzystka, Pedicurzystka
Daria Rogocz

Kosmetyczka, Manicurzystka, Pedicurzystka

Barbara Ochojska - Durda – Kosmetolog / Fizjoterapeutka
Barbara Ochojska - Durda

Kosmetolog / Fizjoterapeutka

Anna Garus

Manicurzystka, Kosmetyczka

Fitness Factory

Fitness Factory to kameralne studio treningu personalnego i rehabilitacji. W naszym klubie pomożemy przywrócić Ci równowagę, zdrowie oraz zadbamy o Twój kręgosłup. Nasza przewaga nad konkurentami to przede wszystkim kameralna atmosfera, zajęcia prowadzone indywidualnie.

Współpraca - strona w budowie